Язык
Дополнительная информация
Время работы 24/7
ПРИЕМ ЗАКАЗОВ
ДОСТАВКА 09.00 -21.00
м. Київ

Категорії

Найоптимальніший варіант проведення фуршетів в офісах - замовлення канапок. Це зручний вид фуршетних закусок, призначений для великих урочистостей і прийомів гостей. Так само непогано перекусити на роботі з колегами, замовивши їжу в офіс.

Його переваги в тому, що організація будь-якого заходу проходить без тривалих витрат часу, не перевантажуючи нікого із співробітників. Тим більше, що капки на святковому столі виглядають дуже яскраво та прикрасять будь-яке свято. Після проведення фуршету, немає сміття, а також брудного посуду.

У яких випадках потрібно замовити канапе на дім, і чим це допоможе? Замовити доставку канапе або цілих банкетних страв дозволяє організаторам заходу або господині заощадити свій час та бюджет. Величезний вибір закусок стане до смаку навіть найвибагливішим гурманам.

Замовляють закуски зазвичай для наступного заходів:

  • замовлення канапок на день народження;
  • замовлення канапок в офіс (корпоративи, ділові зустрічі);
  • на сімейні свята (щоб більше провести час з сім'єю);
  • дитячі свята;
  • для кава-брейків (під час презентацій або тренінгів);
  • на свята (Новий рік, 8 березня, 23 лютого, день незалежності, масляниця);


Мода на канапки зародилася тоді, коли з'явився такий вид прийому гостей, як фуршет. Канапки на шпажках це зручно і дуже практично.  При їх вживанні не брудняться пальці, розміри канапе дозволяють не відкушувати, а з'їсти закуску цілком, тому ви можете спробувати не один, а безліч варіантів страв канапе, не перевантажуючи шлунок. Канапки до шампанського - це відмінний варіант підкреслити букет цього напою.

Ця закуска універсальна, а так само дуже корисна. Кухарі з компанії "24Канапе" роблять акцент не тільки на красу, а й на користь канапок та закусок. Страви канапе - мають барвистий привабливий зовнішній вигляд та дуже велику різноманітність. Приготування канапок - це творчий процес, може становити масу різноманітних варіантів: канапе на шпажках з сиром, тунцем, беконом, оливками, сьомгою, яблуками, оселедцем - саме тому канапе це блюдо, яке прикрасить будь-який захід, враховуючи при цьому індивідуальний смак кожного.

Доставка канапок по Києву це відмінний спосіб для економії часу, а так же відмінне рішення, щоб здивувати своїх рідних незвичайною їжею або організувати корисний ланч для колег.

НАШІ КЛІЄНТИ


Переваги замовлення